Charitativní cyklistický závod v Brdech

V sobotu 26. června uspořádala Diabetologická a endokrinologická ambulance Milan Kvapil s.r.o. čtvrtý ročník charitativního cyklistického závodu v Brdech.

I nás se dotkla „koronavirová“ krize. Na startu závodu se sešlo závodníků méně než obvykle. Celkem 24 sportovních nadšenců (ženy, muži a děti). Měli jsme i letos v zázemí skvělé pomocníky, kteří pomohli nejen s přípravou, ale i s dobrou náladou. Závodníci dojeli do cíle s výbornou náladou a dobrým pocitem, že trať zvládli a v pořádku dojeli. Trasa měřila 38,5 km s převýšením 410 m.

Na podporu nadace byla vybrána krásná částka 81 tisíc korun. Skládala se z dobrovolného startovného, dále přispěli dobrovolníci z řad lékařů, firem a dalších účastníků. Cílem závodu bylo podpořit nadaci Okamžik, z.ú., která podporuje plnohodnotný a samostatný život lidí se zrakovým postižením. Více o činnosti nadace Okamžik či o činnosti naší organizace můžete sledovat na www.diabetologiepraha4.cz, www.okamzik.cz, www.ocukrovce.cz.

Kdo se závodu nezúčastnil, ale i tak by chtěl přispět na dobrou věc, má možnost zaslat peněžní částku na účet nadace Okamžik, z. ú., č.ú.: 6304005/2700 nebo můžete kontaktovat přímo nadaci a domluvit se na formě jiné podpory:

Mgr. Marie Matějů, tel. 220 571 173, mobil: 733 124 213.

Ne všichni máme to štěstí pozorovat svět bez omezení, proto chceme trvale podporovat nadaci Okamžik, která pomáhá lidem s omezením zraku.

Těšte se tedy již nyní na další ročník závodu.

Rate this post